Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A régi msn miért akar frissitést?

A régi msn miért akar frissitést?

Figyelt kérdés
2009. nov. 22. 19:07
 1/8 A kérdező kommentje:
Csak annyi kéne igazából hogy akkor a 8.5 msn van fen ami igazábol ZSIIIIIRRRRRR is lenne csak hogy tudnám azt elkerülni hogy ne dobja ki a letölti az uj verzió hokit? a frissitések kivanak kapcsolva a rendszernél..
2009. nov. 22. 19:08
 2/8 anonim ***** válasza:

rossz kategória egyrészt:DD


Másrészt meg jobb lenne ha frissitenéd,mert nekem is csinálta ezt és nem is engedett fel utána:S:D

leszedte a 09-es msn.t azota oks minden

2009. nov. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
2009-es msn - t telepítettem föl, már mind a két gépre megpróbáltam és egyiken sem megy. Az egyiken kiírja hogy a Windows Communication Platform hibát észlelt, ezért leáll. A másikon pedig bejelentkezek, és pár másodperc múlva kijelentkezik. Miért lehet ez???
2009. nov. 22. 19:30
 4/8 anonim ***** válasza:
Frissítsd, mert a régebbi verziókban van egy biztonsági hiba, ami miatt a Microsoft letiltotta őket.
2009. nov. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Csakhogy az újban a 09-es ben meg mégtöbb!!!!! Én már fizetnék is érte de senki nem képes megcsinálni,ha felrakom frissitem,akkor vagy belép és kidobb,vagy belép és a partener listáim sehol,vagy be sem lép..Windows Live Communications Platform has stopped working" ahogyan elnézem világszerte érint mindenkit.Én nem tom megcsinálni,de fizetek bárkinek bármennyit,van pénzem!!!!
2009. nov. 22. 19:38
 6/8 anonim ***** válasza:

Alternatívák:

[link]

[link]

[link]

[link]

2009. nov. 23. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
miért lenne az újban még több biztonsági hiba? tudod egyáltalán, hogy micsoda az?
2009. nov. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Na vajon mi?
2009. nov. 23. 16:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!