Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy sértő képet hogyan lehet...

Egy sértő képet hogyan lehet eltávolíttatni facebookon?

Figyelt kérdés
Van egy kép, amin rajta vagyok, és a beleegyezésem nélkül közzé tette valaki. Kérlek segíts4etek! A lényeg, hogy el legyen távolítva mindenhonnan a facebookról. Amúgy szívből utálom a facebookot! Előre köszi!

2013. dec. 6. 13:43
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Van a kép alatt egy olyan, hogy Lehetőségek/Jelentem

De csak úgy nem távolítják el ha te csúnya vagy rajta és az neked nem tetszik.

2013. dec. 6. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
neeeem. Utálom a facebookot, mindig is utáltam. Lesből csináltak rólam egy képet.
2013. dec. 6. 13:47
 3/9 anonim ***** válasza:
A legtöbb amit tehetsz hogy megmondod nekik hogy töröljék le.A rendőrséghez hiába fordulsz, ők nem fogalkoznak ilyesmivel
2013. dec. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem, ez nem használ. Két választásom maradt: próbálkozok azzal a jelentéssel, vagy hétfőn, amikor a kép készítöje mögé kerülök, egy erős rántással eltöröm a nyakát/gerincét. A második sokkal könnyebb és egyszerűbb! :) Amúgy ettől meghalna?
2013. dec. 6. 20:59
 5/9 anonim ***** válasza:
Te most komolyan kérdezed, hogy vajon meghalna-e az illető, ha eltörnéd a nyakát/gerincét? O.0
2013. dec. 6. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem hiszem, hogy erre vetemednék. De azért jó lenne tudni... bár ezek alapján igen (meghalna).
2013. dec. 6. 21:31
 7/9 anonim ***** válasza:

esetleg békés megoldás? karácsony szentségére való hivatkozás? :)

ha a kérésed ellenére se veszi le, akkor tényleg marad a jelentés. Egyébként meg vagy jelölve a képen? Azt le tudod róla szedni (tudom, sovány vigasz). Illetve talán jelentheted magát a személyt is.

Remélem sikerrel jársz!

2013. dec. 6. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszi! Nos igen, végül is karácsony van. Az ismerőseim egyik barátja csinálta a képet, megosztotta, vagy mi, és születtek "szép' hozzászólasok. Innen már teljesen tanácstalan vagyok. Azért akarom legfőképp megszüntetni a képet, mert nem csak rajta vagyok, hanem teljesen ki vagyok figurázva, elcsúfítva.
2013. dec. 7. 14:33
 9/9 Joola válasza:
az a gáz a jelentéssel, h tökre szarnak rá. én is jelentettem már atom durva képeket, kb 10 esetből 1x szedték le, pedig minden szempontból megszegte a szabályzatot. azt mondom ezt személyesen intézd el, mert a jelentéssel nem sokra mész. és ha javasolhatom igyekezz normálisan megbeszélni, mert ha fenyegetőzöl, csakazértse fogják leszedni.
2013. dec. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!