Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehetséges lenne, hogy elszúrt...

Lehetséges lenne, hogy elszúrtam valamit ebay regisztrációnál?

Figyelt kérdés

Szeretnék a közeljövőben az ebayről rendelni. Még régebben regisztráltam és be akartam lépni. Elfelejthettem a jelszavamat, mert nem akart beengedni. A jelszó-emlékeztetőnél meg azt a hibaüzenetet kaptam, miszerint nem megerősített a regisztrációm, így új jelszót sem tudtam igényelni.


Elegem lett a próbálkozásból (több forrásból is utánanéztem, hogy hogyan lehetne orvosolni a problémát, de egyik sem segített), így újraregisztráltam egy másik e-mail címmel. Immár beengedett ugyan, de semmilyen megerősítőkódot nem kaptam, pedig anno, amikor német felületen regisztráltam először, még egy spéci kis levelet is küldtek postán, most meg semmi, se lakcímigazolás, se e-mail igazolás.


Létezik, hogy azóta megváltozott volna a rendszer vagy én szúrtam el valamit?



2013. dec. 7. 13:57
 1/4 A kérdező kommentje:
Még valami: most rendesen, angol felületen regisztráltam. Utánaolvastam a dolognak és valóban csak a német ebay-en létezik ez kipostázott megerősítőkód?
2013. dec. 7. 14:02
 2/4 A kérdező kommentje:

Áá, kösz a semmit, szeretlek titeket! :3

Ha az ember igazán fontos dologban érdeklődne, arra mindig nagy ívben tesz a jónép ezen az oldalon. -.-

2013. dec. 7. 18:33
 3/4 Laura Sheen válasza:

akkor regisztrálj újra német felületen.

mikor én regisztráltam angol felületen rendesen beengedett,még levelet se küldtek meg semmit és mégis tudok vásárolni,meg beenged.

Újhogy lehet hogy te szúrtál el valamit

2013. dec. 8. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

"mikor én regisztráltam angol felületen rendesen beengedett,még levelet se küldtek meg semmit és mégis tudok vásárolni,meg beenged.

Újhogy lehet hogy te szúrtál el valamit"


Én dettó ugyanezt írtam le. Engem is beenged, de nem küldött e-mailt megerősítőkóddal. De akkor ezek szerint nem kell az oldal használatához, bár vásárlásnál úgyis kiderül majd, ha valami esetleg nem működik.


Mindenesetre köszönöm a választ!

2013. dec. 8. 17:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!