Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért jön folyton vissza a...

Miért jön folyton vissza a hibaüzenet, ha gmail.com-os emailcímre akarok freemailről és/vagy hotmailről levelet írni?

Figyelt kérdés

Ez csak beállítás kérdése vagy miért? Folyton visszaküld egy hibaüzenetet angolul, hogy nem tudja kézbesíteni!

Aki ért hozzá, kérem segítsen, fontos lenne!


2009. nov. 23. 10:18
 1/3 anonim ***** válasza:
76%
Kedves kérdező... talán ha megosztanád valünk a hibaüzenet tartalmát is, némiképp egyszerűbb dolgunk lenne, minthogy most a hetvenmillió lehetségesből a téged érintőt elővadásszuk :D
2009. nov. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

megszünt felhasználó, megtelt postafiók, futtatható fájlokat (.exe, stb) fájlt tartalmazó csatolmány stb.

ezer oka lehet. kérjük segítség képpen, a hibaüzit bemásolni!

2009. nov. 23. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ezt írja:

This is an automatically generated Delivery Status Notification. Delivery to the following recipients failed.

Lefordíthatnám, de attól még én nem értem..hülye vagyok ehhez, bocs..

2009. nov. 24. 11:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!