Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Digi-nél mit mutat a speedtest?

Digi-nél mit mutat a speedtest?

Figyelt kérdés

A Diginek a középső, illetve a felső internet csomagjában mit mutat a speedtest, mondjuk egy Austráliaia servernél?

köszi a válaszaitokat, üdv,

pisti



2013. dec. 8. 19:42
 1/6 A kérdező kommentje:

A UPC ennyit tud produkálni:


[link]


Ettől a Digi középső csomagja többet tud?

2013. dec. 8. 19:50
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen lakóhely függő, felesleges így megkérdezned, aki valamelyik központhoz közel lakik nem ugyanolyan netet kap mint faluvégen hiába azt adják el neki.
2013. dec. 8. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

köszi az észrevételed.

Igen, igazad van, teljes mértékben. Ezért is kértem, hogy egy "viszonylag" távoli szervert próbáljunk ki. mondjuk Ausztráliát. Ebben az esetben valószínűleg összehasonlítható az eredmény, mégha faluszélnek is mondható Debrecen. :P

Ha mondjuk Digi-s neted van, és megpingeled a linkben lévő szervert, és annak az eredményét megosztod velem, halandó tanyasival, hálás leszek érte. :)

2013. dec. 8. 20:02
 4/6 anonim ***** válasza:

"mit mutat a speedtest, mondjuk egy Austráliaia servernél?"

Az Ausztrál szervernél levő sebességmérés nem lesz releváns, mert a Diginek - mint minden más netszolgáltatónak - csak a hálózatán belül felel az adatátviteli sebességek garantált értékeinek meglétéért.

A rajtuk kívülálló hálózatokért illetve szerverekért - amelyek befolyásolják a mérés eredményét - más szolgáltatók a felelősek.

2013. dec. 8. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ausztrália?! Mi a fenének?! A BP-et érdemes, mert az van legközelebb. Minél távolabbit választasz, annál nagyobb a gebasz vszínűsége! Semmi értelme egy ilyen mérésnek!


A kedvedért azért leteszteltem és a 20/10es digis netemmel BP felé 17/8-at, Sidney felé meg 5/1et mértem. Hülyeség az egész...

Ráadásnak a letöltésem meg -ha olyan a forrás- simán kipörög max.ra, mert ugyebár nem arról a szerverről töltök, amin a mérést végeztem.


Minden szolgáltatónál, és minden városnak van olyan része -még BP-nek is-, ahol gyengébb a net, főleg, hogy az elméleti max.-ot amúgy is ritkán éri el.

2013. dec. 8. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem a Diginél van 20Mbit. Speedtest szerverben Moszkva a kedvencem. A múltkor 40-nel jött onnan.
2013. dec. 8. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!