Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet módosítani a...

Molly086 kérdése:

Hogyan lehet módosítani a facebookon a regisztrációs e-mail címet?

Figyelt kérdés

Azt az e-mail címet szeretném módosítani, amivel regisztráltam a facebookra. Az egy céges e-mail, és attól tartok ha az megszűnne, akkor a profilom is megszűnik. Mit lehet ilyenkor csinálni? Le lehet cserélni egyáltalán? Mert erre a címemre kapom az értesítéseket is. Próbáltam már az elsődleges email-t lemódosítani, de ugyanúgy a másik címre mennek a levelek.

Köszönöm.



2013. dec. 9. 09:43
 1/2 anonim ***** válasza:
Facebook - jobb oldalt beállítások ikon - Általános beállítások - Kinyitod az Email rész-t - Másik e-mail cím megadása - megadod azt az e-mailt, amit akarsz - Facebook jelszó megadása - Facebook e-mail visszaigazolása
2013. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Megnézem ezt a variációt is, mert addig bogarásztam, amíg sikerült beállítani, és mostmár az új címmel tudok belépni. :)
2013. dec. 10. 10:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!