Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudok blogspot-on sablont...

Hogy tudok blogspot-on sablont változtatni?

Figyelt kérdés

már google-t végig jártam, de csak 2009-es segítségek vannak, azóta meg már más milyen lett (gondolom én, mert nekem nem lehet gépről feltölteni sablont)... Aztán próbáltam, hogy valami dokumentumot megnyitottam és olyan volt mint a html kód, szóval azt bemásoltam blogspot-ba.. És Teljesen rosszul van az egész téma, a szöveg is, meg maga a téma is rossz: [link]


és először azt hittem hogy csak ennél, ezért próbáltam másikkal, azán megint másikkal, és megint másikkal, még is ugyanilyen.. Az egész rossz.. Valaki Megtudja mondani, hogyan is kell ezt használnmi, vagy hogy normálisan nézzen ki a blogom? (kezdő vagyok)



2013. dec. 10. 18:15
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!