Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tegyek, nem enged be a skype?

Mit tegyek, nem enged be a skype?

Figyelt kérdés

Jelszóváltoztatást kértem a skype fiókomhoz, új jelszót adtam meg, el is fogadta. (megírtam neki az email címemet, arra küldött egy linket, és arra rákattintva megadtam egy új jelszót.)

Viszont nem tudok vele belépni. De úgy tűnik, elismeri, h a jelszó helyes, mert nem azt írja ki, hogy hibás skype-név és jelszó, hanem ezt: "Lemezírási/olvasási hiba. Zárja be a skype-ot és indítsa újra! Ha a probléma továbbra is fennáll, kérjük, vegye fel velünk a kapcsolatot. " Ha más jelszót írok be, vagyis helytelent, akkor azt írja, h hibás jelszó vagy skype név.

Természetesen amit javasolt a skype, bezártam a programot, majd újra elindítottam, de úgysem ment.

Még annyi, h miután megváltozatom a jelszavam (az elküldött linkre rákattintva beírom az újat), azután ugye kiírja, h a jelszó változtatás sikeres, beléphet új jelszavával. Pár percre rá küldenek még egyemailt, h mostmár jóvá is lett hagyva vagy mittomén, a jelszóváltoztatás sikerült. De miután ezt kiküldi, még ezután se tok belépni.

Mit tehetek?



2013. dec. 11. 21:27
 1/3 anonim ***** válasza:

-telepítsd újra

vagy

-telepítsd újra a rendszert

vagy

-vegyél egy új vinyót és telepítsd újra a rendszert

vagy

-rakd fel ezt: [link]

2013. dec. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Veszel egy új hdd-t, újratelepíted a skype-ot.
2013. dec. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

Nézd meg alaposan, hogy mit kér.


Én is szívtam vele figyelmetlenségből.

A Skype-ra ne lehet jelentkezni a régi Skype-névvel és Microsoft account-tal is. Nem kevered a kettőt véletlen?

2013. dec. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!