Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a bankszámlát összekapcsolo...

Ha a bankszámlát összekapcsolom a PayPal fiókommal, akkor a pénz ami a bankszámlára megy nem tudom felvenni a bankautomatánál?

Figyelt kérdés
Pl. érkezik a bankkártyára 5 ezer Ft. és ha össze van kapcsolva a Paypal fiókommal a bankkártya, akkor ez az 5 ezer forint eltűnik a bankkártyáról, és nem is tudom felvenni a pénzt a bankautomatánál?
2013. dec. 12. 17:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Na ennek fuss neki még egyszer.

Lehet hogy te érted mit kérdezel, csak mi nem.

2013. dec. 12. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

ha bankkártyára azaz a bankszámládra érkezik, akkor feltudod venni,

ha paypal számládra akkor nem, előtte le kell kérned a bankszámládra.

Ha bankszámládra érkezik, és eltünik, akkor néz utána a paypal fiókodnak, és jelszavaidnak, mert lehet lopják a pénzed.

2013. dec. 12. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A bankkártyára érkezik a pénz, és össze akarom kapcsolni a paypal fiókommal. Az a kérdés hogy ha össze van kapcsolva, akkor nem tudom levenni a bankkártyára kapott pénzt mert azt automatikusan levonja a paypal(rámegy az összeg a paypal fiókra)?
2013. dec. 12. 17:50
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

neeem!

ha össze van kapcsolva, akkor könnyebben tudsz fizetni paypal -ról, nem kell kártya kód, meg mindennel vacakolni.

De ha megtudja egy ügyes hacker a paypal fiókod jelszavát, akkor lenyúlhatja az összes pénzed.

2013. dec. 12. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
vagy is a pénz bánkártyádon marad, amíg nem költöd el. :-)
2013. dec. 12. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat! Szóval azt jelenti hogy közben a Paypal-ról, és a bankkártyáról is tudom használni azt az összeget amit a bankszámlára kapok, nem csak a Paypal-on?:)
2013. dec. 12. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!