Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha a Firefox böngészőnél új...

Ha a Firefox böngészőnél új lapot nyitok, egy 3x3-as rácsban elrendezve 9, általam meghatározott honlapot tudok megnyitni rákattintással. Van arra lehetőség, hogy többet lehessen beállítani?

Figyelt kérdés

Nem igazán értek a számítógépezéshez, ezért ha valaki veszi a fáradságot arra, hogy segítsen nekem, akkor a mások számára egyértelmű dolgokat is legyen szíves elmagyarázni, mert nekem nem azok.

Több honlapot is szoktam látogatni és igyekszem minél egyszerűbben megoldani, örülnék, ha mindet meg tudnám tekinteni anélkül, hogy egyesével begépelem a nevüket.


Köszönöm szépen! Szép napot mindenkinek!



2013. dec. 12. 19:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Firefox címsorába: "about:config", majd enter. A következő értékeket keresd ki és írd át:


browser.newtabpage.columns

browser.newtabpage.rows


Az első az oszlopok száma, a második a soroké.

2013. dec. 12. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nahát, ez igazán gyors és egyszerű volt! Köszönöm szépen a segítséget, boldog karácsonyt!

Minden jót!

2013. dec. 12. 19:25
 3/3 A kérdező kommentje:
Még talán annyi, hogy hogy tudom berakni a kis négyzetekbe a honlapokat? Nekem annak idején szinte maguktól vagy véletlenül kerültek oda, azóta úgy van.
2013. dec. 12. 19:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!