Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a probléma oka, mit tegyek,...

Mi a probléma oka, mit tegyek, segítene valaki?

Figyelt kérdés

A helyzet az, tegnap, pár ismerősömnek, továbbítottam egy felettébb érdekes beszélgetést,

mivel, töröltem azt a beszélgetést meg amúgy is tiltott utána az a f.kalap, így valami rejtélyes oknál fogva, szét van csúszva a facebookon a chat, azaz nem tudok csetelni velük. Írni tudok, ők is tudnak, csak az üzeneteinket nem jeleníti meg! azt írja ki "Korábbi üzenetek betöltése" és semmi de semmi nem történik :(

Legyen szíves valaki segíteni! Ha mást nem is, de egy email címet vagy telefont, ahol a fecebook munkatársaival kapcsolatba tunék lépni a problémával kapcsolatban.

Előre is köszönöm minden kedves segítőkész válaszadónak a tanácsait!



2013. dec. 13. 14:27
 1/4 anonim válasza:
hogy érted h szét van csúszva?? probáltad már azt h meg nyomod az uzeneteket? ott talán az segitene mert nekem is volt ilyen és ott bal oldalon vannak h hirek üzenetek stb... ott nyomj rá az üzenetekre és ott beszélges mert akkor meg jeleniti az üzeneteket
2013. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

A baj, csak ott kezdődött, tegnap írt vissza egy barátom, hogy nem jeleníti meg az üzeneteimet.. tehát itt ezzel is van egy kis problem. Ám köszi a tanácsot.

És igen, úgy vagyok szétcsúszva.. nem mutat semmit, csak azt írja ki korábbi üzenetek betöltése.

2013. dec. 13. 18:09
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen nekem is volt! A többi ismerősömnek már megjelent az új ,,buborékos" chat ablak, nekem még a régi stílusú maradt és hasonló mód nem kaptam meg az üzeneteket! Nem tudom mit lehet tenni ellene, esetleg a böngésződet takarítsd le.
2013. dec. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Alt+4 és behozza a összes beszélgetésedet .....
2013. dec. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!