Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ez letiltás lenne? Egyik...

Ez letiltás lenne? Egyik ismerősöm facebookjáról megnéztem egy másik profilját (közös ismrősünk az illető), és azon olyan bejegyzések, képek is voltak amelyek ez én facebookom nem jelenít meg. Tudnátok nekem választ adni erre?

Figyelt kérdés
Letiltott volna engem? Vannak olyan bejegyzések amiket én is megtekinthetek, de vannak amik egyszerűen az én facem nem jelenít meg. Szóval nem értem, van amit láthatok üzenőfalon és van amit nem? Már nem vagyunk olyan jóban, szóval el tudom képzelni, h letiltott, vagy valami, de azért nem esik valami jól ez nekem:/

2013. dec. 13. 15:07
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is vannak például listáim, amiken különböző emberek szerepelnek. Az egyiken azok, akik velem egy városban laknak, a másikon a volt osztálytársaim, a harmadikon akikkel egyforma állatom van, a negyedikben olyanok, akiket nem zavar a disznó vicc.....a huszadikban akik tudnak angolul, stb.


Mikor megosztok valamit, vagy megy minden ismerősnek, vagy csak egy-két listának, vagy csak egy-két embernek, attól függ, hogy én hogy látom jónak.

Pl. ha találnak egy kutyát és keresik a gazdáját, azt minek osszam meg az ország másik végén, vagy a külföldön élőkkel.


Tehát nem feltétlen tiltás miatt nem látod, lehet csak éppen nem sorolt fel.

2013. dec. 13. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De már korábban is megnéztem egy másik ismerősöméről aki nem osztálytársa volt és semmi, de neki is kiadta azokat a tartalmakat amiket nekem nem, a profilképére is rá tudott menni mindkettő, ezzel szemben én nem tudom megnyitni, nagyban látni likeokkel, kommentekkel együtt.
2013. dec. 13. 15:34
 3/4 anonim ***** válasza:
Pedig nagy valószínűséggel az van, hogy te nem tartozol bele abba a "körbe", akik a megosztásai nagy részét láthatják.
2013. dec. 13. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy berakott a korlátozott listába, akkor csak azt látod, amit egy idegen is lát, tehát a nyilvános megosztásokat.

Nézd meg, hogy azokat a megosztásokat, amit te is látsz mikor rámész az idővonalára! Ha az mind nyilvánosra van állítva, akkor valószínű, hogy a Korlátozott listában vagy.

Ha van közte olyan, hogy az ismerősökkel van megosztva és látod, akkor valószínű, hogy nem vagy a korlátozottban.

2013. dec. 15. 02:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!