Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet megvágni youtuber...

Seila kérdése:

Hogyan lehet megvágni youtuberól zenéket, mert mobilomra csengésre szeretném használni?

Figyelt kérdés

Mert van olyan csomó zene, amit azért nem szeretném letölteni mobilomra, mert túl hosszú, vagy túl sokára indul el és meg szeretném vágni, valamilyen progival.

Légyszi olyant ajánljatok, amit egy ütődött is tudja kezelni.:)


2013. dec. 13. 16:55
 1/4 anonim ***** válasza:
audacity
2013. dec. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Lustábbaknak: [link]
2013. dec. 13. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Letöltöttem az audacityt már 2 órája, de amit levágok a zenéből meg minden és el szeretném menteni, akkor szinte lehetetlen és nem hiszem el, ez már nem normális dolog, aki ilyen bonyolúltan rakta össze ezt a programot, az haljon meg!

Sikerült eltenni párszor, nade csak úgy a grafikával együtt és nem a zenével! Én ezt nem értem és ennyire hülye lennék??

A "régió mentése" és "importálás" kívül más nem létezik a tárolásra és sehol nem taláűlom!

Már bele betegedtem és nemérdekel:P!

2013. dec. 13. 19:52
 4/4 A kérdező kommentje:
Sikerült a linkkel.:)
2013. dec. 16. 02:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!