Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az miért van hogy ha letöltött...

Az miért van hogy ha letöltöttem valamit ncorrol, amit amugy sokan seedelnek meg sokan töltik is le, de nem tölti vissza, míg ha más egyéb honlapról töltök le azt seedeli vissza? Valamit kell csinálni az ncore honlapján?

Figyelt kérdés

2013. dec. 13. 19:38
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne törődj vele, mert nem kell arányt csinálni, csak legyél 48 órát seedben mindennel. Amúgy én se tudok szinte semmit feltölteni. Valszeg a sok seeder/seed szerver miatt.
2013. dec. 13. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
jaa hogy már nem kell arányt csinálni? nem is tudtam...akkor zsir:D. Akkor eltudnád mondani mi ez az hitnrun szabály?
2013. dec. 13. 19:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Keresel olyat, hogy (Aktivitás) , arra rákattintasz és ott látod a tartozásod, hogy mennyi ideig kell még seedelni valamit. Havonta 5-öt elsumákolhatsz bünti nélkül. A Hit'n'run az, ha letöltesz valamit és meglépsz a seed-kötelezettség alól.
2013. dec. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!