Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet más IP címem?

Lehet más IP címem?

Figyelt kérdés

Lényeg, hogy kitiltottak egy oldalról.

Regisztráció után szinte azonnal észreveszik, hogy egy már tiltott felhasználó újra regisztrált és törölnek. (az IP-t nem tiltják)

Statikus IP címem van. Meg tudom változtatni valahogyan?

Akár itthonról, vagy a szolgáltatót megkérni rá?



2013. dec. 13. 21:51
 1/3 anonim válasza:
Hát nekem dinamikus ip-m van ami egyrészt jó egyrészt rossz,de am ha jóltom akkor átlehet állítani ha jóltudom a proxy ban.Lehet hogy nem jól mondom mert én nem nagyon foglalkozok vele mostanában főleg azért mert változik az ip-m
2013. dec. 13. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha statikus ( azaz Fix ) IP-d van akkor te nem fogod tudni megváltoztatni csak a szolgáltató.


Vagy használj VPN szervert. Proxy szervert nem ajánlok mert elég nehéz normálisat találni.


Én ezt a VPN szervert szoktam használni ha szükséges: [link]

Viszont az ingyenes VPN szolgáltatásoktól ne várj csodát. Ezt a VPN szervert is egekben lévő ping jellemzi általában.

2013. dec. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

" Hát nekem dinamikus ip-m van ami egyrészt jó egyrészt rossz,de am ha jóltom akkor átlehet állítani ha jóltudom a proxy ban.Lehet hogy nem jól mondom mert én nem nagyon foglalkozok vele mostanában főleg azért mert változik az ip-m"


-igazi,semmitérő,hablaty válasz,

2013. dec. 14. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!