Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudtok olyan videósokat...

Tudtok olyan videósokat akiket érdemes figyelemmel követni?

Figyelt kérdés
szirmai(hollywood hírügynökség), simon(dumaragu), chriswell videóit szoktam rendszeresen nézni.. ilyen herby, goodlike féléket ne írjatok.. néha megnézek 1-1 videót tőlük is ha olyan kedvem van, de inkább olyat keresek aki tartalmas, érdekes, érdemleges videókat csinál..
2013. dec. 15. 02:42
 1/8 anonim ***** válasza:

Egészen mást jelenthet nekem a "tartalmas" videó, és valószínűleg neked is mást jelent.

Szűkítsd témakörre, és úgy talán könnyebb lesz segíteni.

2013. dec. 15. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
témakör végülis bármi lehet, amiket írtam azok is különbözőek.. úgyértette végülis hogy komolyabbakat írjatok.. mert hát ugye ha már herbyt írtam példának.. merthát őt nem tudom komolyan venni... nem úgy értem, hogy csak komoly témák lehetnek, lehet vicces is.. de a viccet is lehet értelmesen.. pl simon.. aztán válogatok ha írtok..
2013. dec. 15. 16:59
 3/8 anonim ***** válasza:

Bonfire110, Dancsó Péter, Videómánia, MaresskaVideos,

MikeGames,

2013. dec. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

dancsó-tól szoktam néha videót nézni, de sokszor szerintem nagyon erőltetett..


bonfire videói sokat segíthetnek.. több programot is megakartam már tanulni ezek közül.. bár elég kevés videója van.. fel is iratkoztam..


mike elég korrekt videókat csinál, de nem vagyok nagy játékos.. meg akkor inkább otherworld.. gamepley-t amúgy is csak akkor nézek ha elakadok egy játékban.. arra meg végülis bármelyik gameplay videó megfelel.. rövid, velős bemutatás/kritika érdekel csak a játékokról.. gameday iroda(szirma új csatornája még egy emberrel) nemrossz, de még kiforratlan szerintem.


matresska-t inkább nem kommentálnám..


köszönöm, ha tud még valaki írja le légyszíves.

2013. dec. 15. 19:29
 5/8 A kérdező kommentje:
most nézem ez a csaj csinált vegas tutorialokat.. bár én premiere pro-t használok, de attól ez még plusz pont.. erről függetlenül nem jó amit csinál..
2013. dec. 15. 19:43
 6/8 A kérdező kommentje:
ettől*
2013. dec. 15. 19:45
 7/8 anonim ***** válasza:

Na pont ezért írtam az első válaszomat.

Én, vagy más ajánl valamit/valakit, és te megmagyarázod, hogy miért NEM jó. Elképesztő.

Majd ha konkrét elképzeléseid lesznek, akkor írj ki kérdést!

2013. dec. 16. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
dehát nincs konkrét elképzelésem.. azon kívül amit leírtam
2013. dec. 16. 17:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!