Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Én vagyok az egyetlen ember a...

Patrik815 kérdése:

Én vagyok az egyetlen ember a világon, aki örülne neki ha a Facebookot betiltanák?

Figyelt kérdés
Szerintem csak butítja az embereket és mivel 2010 előtt is tudott létezni a világ (akarom mondani Magyarország) nélküle, akkor ezután is tudna.

2013. dec. 15. 18:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2013. dec. 15. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem hidegen hagy, hogy mi történik FB-on. Lesz@rom, hogy ki mivel tömi ott az agyát, nekem nincs és nem is lesz...
2013. dec. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Én letöröltem magam róla. Több videó is van fent a youtube-on hogyan lehet feltörni és ezáltal nem érzem magam biztonságban rajta. Aki azt állítja ciki, hogy nincs fészbukon az csessze meg. Eredetileg kapcsolattartásra való, de sokan aljas célra is használják.
2013. dec. 15. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:

annyira nem örülnék neki, mert meg tudok lesni másokat rajta :)

Egyébként tényleg sok minden fenn van, hogy hogyan lehet megnézni pl. privát képeket, stb, de az igazság az hogy az évek alatt sokat fejlődött az fb biztonsága, és már nem tudom

meg amúgy se rakjon olyat fel az ember

de én azért megnéznék sok képet...

régebben volt hog elegendő volt a címsorban megváltoztani néhány dolgot, és már nézegethetted az addig privát képeket is.

2013. dec. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem foglalkozom a facebookkal, igy hidegen hagy. Akkor vagyok merges, ha egyes cegek csakis a facebook marketinget alkalmazzak. Pelda: Lajkolj minket facebookon, hogy 20%-os arkedvezmenyben reszesulj.

Na az ilyen dolgok utik ki nalam a biztositekot. Akinek nincs facebookja, az le van sz@rva?

2013. dec. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Jó, hogy valaki megteheti, hogy törli magát, nekem pl. egyetem miatt muszáj fent lennem, mert mindenki ott oszt meg jegyzeteket, csapatmunkánál ott kell kommunikálni stb.
2013. dec. 15. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Közvetlenül engem sem érdekel, de látom a hátrányát. Ha be nem is tiltják, a munkahelyeken és az iskolákban legalább korlátozni kellene, mert hatalmas károkat okoz a társadalomra nézve.
2013. dec. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
# 6 Fészbuk előtti időkben is elvégezték az egyetemeket és a főiskolákat. Azért egy doktori ne egy közösségi oldalon múljon már!
2013. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Szinte mindenki azt a pozitivumot hozza fel a facebookkal kapcsolatban, hogy konnyu megtalalni a regi ismeroseinket, akikkel mar evek ota nem beszeltunk. Ez egy szep hazugsag. Erdekes modon akik engem erdekelnek, facebook nelkul is tudom tartani a kapcsolatot veluk ha akarom.
2013. dec. 15. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, csak egy felmérést végzek el magamnak.

Amíg a kérdés le nem cseng és nézem a kommenteket és összesítem magamnak , majd kiírom százalékban megadva

2013. dec. 15. 18:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!