Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telenor Hipernetem van....

Telenor Hipernetem van. Először 4 GB-os, majd váltottam 10 GB-os csomagra. A keretem ugyanúgy elfogy, pedig semmit nem változtattam. Csak böngészésre használom. Ráadásul ebben a csomagban az e-mail grátis. Hasonló tapasztalat?

Figyelt kérdés

15-16-án jön az üzenet, hogy 20% alá csökkent, néhány nap múlva pedig elfogy. 25-ig aztán csak cammogás.

A Telenor csak széttárja a karját, és hárít. Most új gépem vana, folyamatos frissítésre sem foghatja.

Semmi nem változott, csak a számla lett nagyobb.



2013. dec. 17. 10:38
 1/3 anonim ***** válasza:

A sima böngészés is simán leszív annyit, mert szinte minden honlapot telerakják videókkal, reklámokkal, animációkkal, flashsel ami megkérdezés és jóváhagyás nélkül is betölt.

Rakj fel progit, ami blokkolja a reklámokat és a Telenoros hálózatkezelő progin figyeld az adatforgalmat, hogy mikor és mi szívja le a legtöbb bájtot.

Nézd át a tűzfal meg az antivirus beállitásait, hogy ne engedjen minden akármilyen csóri programnak net hozzáférést.

2013. dec. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

10 giga az semmi. Az lenne a csoda, ha nem fogyna el.

Átlagos sebességgel, 56 perc alatt le lehet használni a teljes havi kereted, ha teljes sávszéllel használod.


Rakj fel egy forgalomfigyelőt, ha kétkedsz, de a telenor tuti nem téved.

2013. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tanácsokat! Megfogadom.
2013. dec. 18. 07:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!