Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Le lehet azt tiltani valahogy,...

Le lehet azt tiltani valahogy, hogy egy bizonyos kör (3-4 volt gimnáziumi osztálytársam) konferenciabeszélgetésre meg tudjon hívni Facebookon?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem lenne ezzel, ha mondjuk az adott személyek a beszélgetést a volt osztályom körén belül tartanák... Igen ám, de ezeknek a beszélgetéseknek végül mindig az a vége, hogy 200-an vagyunk, és a benne levő emberek 90-95%-ának köze sincs se az osztályhoz, de még az iskolához sem, szóval nem ismerek mondjuk a 200-ból, csak összesen 5 embert.


Az adott embereket, akik meghívnak nem akarom letiltani, csak azt a jogukat akarom megvonni tőlük, hogy engem ilyen konferenciabeszélgetésekbe(chatről, Facebook chatről van szó) meg tudjanak hívni. Technikailag kivitelezhető?



2013. dec. 17. 11:33
 1/3 A kérdező kommentje:
Arról már nem is szólva, hogy amikor ilyen mennyiségű ember chatel össze vissza, azt már nem lehet se követni, se kordában tartani...
2013. dec. 17. 11:34
 2/3 anonim ***** válasza:
Miért nem mondod ezt meg az 5 ismerősödnek....hogy pl nem akarsz 200 idegennel "csetelni" és amúgy is átláthatatlan így az egész. Biztosan nem fognak megsértődni és nem kell tiltogatni sem...meg így azért egyenesebb is.
2013. dec. 17. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már megtettem ezt a lépést, nem használt. Pont annyi "hatása" volt, mintha a kutyámnak mondtam volna...
2013. dec. 17. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!