Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Aki használt Kaspersky antivír...

Aki használt Kaspersky antivírust, milyen véleménnyel van róla?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem, mert gondolkodom, hogy megveszem, itt elég jó áron van, sőt, mivel korábbról van licencem, 3190 Ft-ba jönne a hosszabbítás.


[link]


Végigolvastam egy csomó fórumot, mindenki másra esküszik. Teszteket meg állítólag nem érdemes nézni. Azt tudom, legfontosabb az óvatos, megfontolt netezés, de sokszor hátköznapi, közismert oldalakat is megfertőznek, így valamilyen védelem kell.

NOD-hoz találni magazinos kódot havonta, de nem tudom, mostanság mi volt vele, ártalmatlan fájlokra ráriasztott, így azt nem használnám, meg többen mondják, beenged dolgokat.

Köszönöm a segítséget előre is!



#Kaspersky;antivírus
2013. dec. 17. 17:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Évek óta használom a KIS-t, nekem tökéletesen bevált, semmi nem jött át rajta, feleslegesen csak a tört fájlokra riaszt, de sokkal kevesebbre, mint a NOD.
2013. dec. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Windwos alatt mindig azt használtam teljesen megbízható.
2013. dec. 17. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Egyik legjobb vĂĄlasztĂĄs.
2013. dec. 17. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!