Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet az nCore-on...

Miért nem lehet az nCore-on meghívót küldeni?

Figyelt kérdés
Volt egy torrent oldal amit eddig használtam de a mai nap folyamán megszűnt :( Az egyik barátom fent van az nCore-n már egy jó ideje, így megkértem küldjön nekem egy meghívót. Tudna is küldeni, csak valahogy nem engedi.... nem csak nekem próbálta pár ismerősének de sajnos senkinek se tudott. Esetleg valaki tudna ilyen esetben valami megoldást ???? :) a válaszokért előre is köszi :)
2013. dec. 18. 00:06
 1/6 anonim ***** válasza:

Vannak bizonyos megkötések, hogy ki és mikor tud meghívót küldeni.

Most a szabályzatot nem fogom fejből idézni, de abban benne van.

Gondolom valami kritériumot nem teljesít, ezért nem tud.

2013. dec. 18. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Itt mindent leírnak.


[link]

2013. dec. 18. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert csak Elite vagy magasabb rangú felhasználók tudnak meghívót küldeni 1000 pontért ráadásul havonta csak 1-et. Plusz a meghívót meg kell igényelni annak aki meg akar hívni valakit nCorera, különben nem küldhető. Ha mindenképp szeretnél nCore-t kérd meg a barátod hogy vegyen prémiumot, mert a prémium felhasználóknak csak 50 pontba kerül a meghívás és korlátlan számban hívhat meg embereket. 2 hónap nCore prémium csak 700 ft, ha PayPal-el fizet, ha nincs PayPal-je akkor fizetheti sms-el is, de úgy 1016 Ft-ba kerül (800 Ft + ÁFA).


Amúgy az Elit ranghoz 3 dolog kell:

1. 52 hete tagja legyél az nCore-nak

2. 1 Terabyte vissza seedelt adat

3. És hogy benne legyél a top 50 ezerbe


Remélem tudtam segíteni! :)

2013. dec. 18. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
most karácsonyi akcióban mindenkinek 50 pont
2013. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Hát köszönöm szépen a válaszokat mindenkinek :) Igen tudom hogy havonta egyet lehet csak és kell hozzá az ezer pont, van neki 3000ren azért akart nekem küldeni, de erről a meghívó igénylős dologról nem tudtunk.

átolvassuk majd azokat a feltételeket és megpróbálunk megoldást keresni.

Köszi

2013. dec. 22. 17:31
 6/6 A kérdező kommentje:
* 3000-ren fölül akart lenni :D
2013. dec. 22. 17:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!