Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha támogatni szeretném az...

Ha támogatni szeretném az animeaddicts.hu weboldalt mennyit "illik" adni?

Figyelt kérdés

Mi az az összeg ami nem túl kevés, ahhoz, hogy támogatni tudjam? Mennyivel segítem ki őket?

Sok kicsi sokra megy tudom... de gondolom,hogy pár 100 forintért csak kinevetnek.

Mindenképpen szeretném támogatni az oldal működését, egy világ omlana össze,ha megszűnne az AA.


2013. dec. 18. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Attól függetlenül hogy utálom az anime-t és még csak nem is hallottam erről az oldalról, annyit biztosan állíthatok hogy adományért nem fognak "kinevetni", akármennyire kicsi is. Annyit adj amennyit könnyedén nélkülözni tudsz és nincs terhedre, ha ez pár száz forint akkor annyit, jobb mint ha semmit nem adtál volna.


Remélem tudtam segíteni! :)

2013. dec. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nézd meg a járulékos költségeket! Pár alkatrész csak néhány száz ft. pl.: " Tápátalakító kábel, 4->8 pin x2 -> 650 HUF" ha ennyit adsz, akkor erre már nem lesz gondjuk.
2013. dec. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!