Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van egy régi ibm lenovo r51e...

Thomas tom kérdése:

Van egy régi ibm lenovo r51e laptopom, a problémám a következő, windows xp újratelepítése után nincs internet rajta, pedig minden drivert telepítettem hozzá! Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Az eszközkezelőben az ethernet mellett sárga felkiáltójel van, és azt írja, hogy nincs az eszközhöz telepített illesztőprogram (kód:28)! Már mindent megpróbáltam de semmi! Sajnos teljesen amatőr vagyok, és eddig egyik tanács sem segített! Mi lehet a baj? Előtte működött a net vezetékkel, és wifi-vel is, most a hálózati kapcsolatoknál csak a nagy üres fehér semmi van! A válaszokat előre is köszönöm!

#internet #Windows xp újratelepítés
2013. dec. 19. 17:55
 1/2 Emberek ***** válasza:

az oldalon kiválasztod a "Networking: LAN (Ethernet)" opciót, majd az OS-nél windows xp

és ugyanezt megcsinálod, csak a felső rubrikába a "Networking: Wireless LAN"-t állítod szintén windows xp-vel. ezeket letöltöd, felteszed a gépre, újraindítod, és kész van

2013. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Emberek ***** válasza:

hupsz a link:

[link]

2013. dec. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!