Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-on hogyan tudom...

Turan74 kérdése:

Youtube-on hogyan tudom megjeleníteni a videóra rátett zenék forrását? (zenék megvásárlási lehetőségét, forrását) bővebben lent

Figyelt kérdés

Rengeteg videó van ahol harmadik féltől származó tartalmat jelenítenek meg legálisan(valahogy jelzik a iTunes megvásárlási lehetőséget).

Miközben a videó alatt reklámok jelennek meg. Gondolom bevételszerzésre alkalmas videók lehetnek így.

íme egy példa a több millióból:

https://www.youtube.com/watch?v=B7R2i5qywak


Hogy lehet elkülöníteni a vizuális tartalmat és a zenei tartalmat?(itt a bevételszerzés szempontjára gondolok)



2013. dec. 20. 09:30
 1/1 anonim ***** válasza:

Még a kérdésedet se értem, de a yutubra regisztrált felhasználó tud feltölteni.

A feltöltött videóid információit tudod szerkeszteni. Ott lehet megjegyzést írni a feltöltéshez.

A mások által feltöltött videók azon adataihoz férsz hozzá amit a feltöltő közé tesz.

A videót se tudod manipulálni.

2013. dec. 21. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!