Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudok facebook albumba...

Hogyan tudok facebook albumba képet feltölteni, hogy ne jelenjen meg a hírfolyamban az ismerőseimnek, hogy új képet töltöttem fel?

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 22:19
 1/6 anonim válasza:

Ez engem is érdekelne, ugyanis eddig még én se jöttem rá, hogy egyáltalán lehet-e így képeket feltölteni...?

Azt is jó lenne megtudni, hogy olyat lehet-e, hogy ha feltöltök egy új képet az albumba, majd azt állítom be profilképnek, akkor ezeket az aktivitásokat ne tudja/lássa a hírfolyamban rajtam kívül senki, csak ha rámegy az oldalamra és megnyitja a képeket és ott láthassa attól függően hogy az publius vagy nem.

Egyébként van olyan opció amikor feltöltöttük a képet h. csak én lássam. na de a feltöltésnél nincs ilyen ugye? Én nem igazán értem ezt a hírfolyamot. Azt tudom hogyha én nem akarok látni ott valakit,ill az aktivitásait akkor simán elrejtem az adott személyt,de fordítva is működik a dolog? Testreszabható ez egyáltalán?

Ha valaki tudja a ezekre a megoldásokat jó lenne,ha segítene. Kössz!

2014. jan. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd át az albumot Csak én-re, utána töltsd fel a képeket és majd ezután állítsd be, hogy ki láthassa. Így senki nem kap róla üzenetet, értesítést és a hírfolyamában sem jelenik meg.
2014. jan. 5. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

Köszönjük a választ! Remélem működni fog így a képfeltöltés a háttérben, láthatatlanul. :)

Még valami a profilkép megváltoztatása úgy vélem, így is úgy is látható lesz a hírfolyamban hiába olyan albumból választom ki amelyet csak én láthatok?

2014. jan. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

A profilképet is be tudod állítani csak énre, de azt hiszem csak a feltöltés után. Tehát aki abban a pillanatban fenn van, az látja egy pillanatra, de mihelyt átállítod csak énre, a hírfolyamból is törlődik.

Ekkor viszont nem tudják nagyban megnézni, lájkolni vagy hozzászólni.

Ha akarod utána átállítod nyilvánosra (vagy akármire), arról senki nem kap értesítést és lehet lájkolni, hozzászólni.

2014. jan. 6. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Köszönjük a segítséged! :) Ezt se tudtam,hogy ilyet is lehet.
2014. jan. 6. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 bunduli válasza:
Amikor a csak én-re állított albumot ismerőseid-re állítod, megjelenik a hírfolyamban az a kép, amit nem akartál, hogy ott megjelenjen
2022. ápr. 12. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!