Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Windows 7 alatt, internet...

Windows 7 alatt, internet kapcsolatban, gyakran kéretlenül meg akar nyitni a gép egy adott weboldalt. Ezt a Nod32 vírusosság miatt nem engedi. Mi okozza ezt? Mit tehetek ellene? (Azt se tudom, mi ez az oldal, de nem is vagyok kíváncsi rá. )

Figyelt kérdés

2013. dec. 20. 23:21
 1/7 anonim ***** válasza:

A NOD32 eredeti kódos (vásárolt, vagy újságkódos)? Nem tört? Ha tört, az nem sokat ér.

Ha valós a veszély, akkor a valódi ESET-NOD meg szokta tisztitani a fájlt (jelen esetben a böngészőt), a vírust bezárja a karanténba.

2013. dec. 20. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Lehet spyware, vagy egy sütiszörny...

Spyware terminátort felraknám, leirtanám, amit talál, és inaktiválnám a ST-t. Lehet megoldja.

2013. dec. 21. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Malwarebytest a NOD is megtűri, mert nincs valós idejű védelme. Ezt futtasd le.
2013. dec. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
2013. dec. 21. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

1.,A Nod Trial verzió, minden, általam megnyitni kívánt, általa fertőzőnek vélt dolgot karanténba helyez. Ennek megnyitását nem én kezdeményezem és nem rakja karanténba, csak nem engedi megnyílni, de az oldal újra és újra próbálja magát megnyitni.

2.,Felraktam az ST-t, futtattam, 22 dolgot talált, mind internettel kapcsolatos, ezeket töröltem. Meglátjuk, megoldódik-e ezzel a probléma. Mit értesz az alatt, hogy "inaktiváld az ST-t"? Van-e értelme a program licence-nek az aktiválásának? Van-e esetleg hozzá anyagod?

3.,A Malwarebytes-t ismerem, megvan, futtattam, semmit nem talált.

2013. dec. 21. 19:15
 6/7 A kérdező kommentje:
ui.: A probléma sajnos nem oldódott meg, egyéb ötlet?
2013. dec. 21. 20:13
 7/7 anonim ***** válasza:

Rendszer visszaállítás adott pontra. (Könyvjelzők és egyéb adatok mentése után.)

Esetleg újratelepítés.

2013. dec. 23. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!