Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem tud csatlakozni a...

Miért nem tud csatlakozni a legtöbb program az internethez?

Figyelt kérdés
A böngészők firefox,opera,chrome gond nélkül. explorer már nem tud kapcsolódni. Nod32 vlc frissítés vagy torrent simán megy, youtube downlander vagy egy sima adobe frissítés nem talál netkapcsolatot. Nod full lefrissítve, végigfuttatom, semmi vírust nem talál, de szerintem az a ludas, mert próbáltam tűzfal és vírusirtó nélkül, akkor is ez a probléma. tűzfal amúgy sima win7. Mit javasoltok mit futtassak végig, ami megöli ezt a genyót? Azért írtam ide, hátha valaki találkozott hasonlóval, mert nincs kedvem 8 programot leszedni, telepíteni, lefuttatni, letörölni, hanem egyet szeretnék, ami lenyomja. Dánke:)

2013. dec. 21. 00:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Nod32 vagy Eset Smart Security? (Utóbbiban van tűzfal.)


Windows tűzfal?

2013. dec. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nem,- mint írtam,- próbáltam már egyenként, és az egyszerre való tiltásukat is.
2013. dec. 21. 07:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Megvetted az ESET-NOD licenszkódját egy évre, vagy törtet használsz? Ha tört, semmit sem ér, mert az ESET fizetős védelem. Mindent beenged, aztán átkozhatod a gyártóját. A védelmi szoftvereken nem szabad takarékoskodni.
2013. dec. 28. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha tört az NOD, akkor nulla. Ha viszont tört a Windows, arra nem lehet NOD-ot telepíteni. Kivéve, ha jó a törés és elfogadja a Microsoft eredetinek.
2013. dec. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!