Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kamionos GPS programot hol...

Kamionos GPS programot hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
Apukámnak szeretné adni egy ilyet! Tudom hogy van Pákós GPS de apa nincs igazán oda érte... De hallottam más ilyen fajta GPS programokról! Az a kérdésem hogy ezeknek milyen nevei vannak és ha lehet honnan szerezzem be? Karácsonyra lenne úgyhogy sűrgős! :D

2013. dec. 21. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
primo
2013. dec. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igo 8, Igo primo 2.x. Gondolom nem megvenni akarod, csak valahonnan letölteni. Viszont ha még nem csináltál ilyen telepítést nem lesz egyszerű dolgod. Nem mindegy a készülék típusa, kijelzőmérte, a rajta lévő operációs rendszer sem. Sőt a navigáció procija sem mindegy mekkora, mert gyengébbre mondjuk a 8-as igonál újabbat nem érdemes tenni, mert lassú lesz. Az újratervezésnél nagyon bosszantó tud lenni. Keress valakit a környezetedben, aki felteszi.
2013. dec. 21. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De én olyan programot (GPS programot) keresek ami egy uti társ és poénokat mond meg hülyéskedik! Mit a Pákós GPS! Tudom hogy van más fajta! :)
2013. dec. 21. 12:27
 4/7 anonim válasza:
Jáksó László hang,az mesél vicceket is,meg változatosan mondja be a dolgokat,nem olyan halál komolyan mint a többi.
2013. dec. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
És ezt hol tudnám beszerezni?
2013. dec. 21. 19:53
 6/7 anonim válasza:

data.hu/get/7052397/Voice_Hun-Jakso.zip

Én innen szedtem le.

2013. dec. 22. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Hogy kell telepíteni, hova kell másolni? :D
2013. dec. 23. 16:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!