Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért nem lehet frissíteni a...

Miért nem lehet frissíteni a böngészőmet és miért nem enged be bizonyos oldalakra?

Figyelt kérdés

Sokáig semmi probléma nem volt,de mostanában megbolondult a böngészőm.Se a Firefoxot sem a Chromeot enm tudom frissíteni.Pontosabban egy ideig mindekettőből a legújabb verzió volt fönt,de aztán itthon hagytam a gépet anyámmal(...-.-") egy hétre és mikor visszajöttem közölte,hogy frissítette mindkettőt.Felrakta a kettővel ezelőtti kiadást,most pedig egyszerűen nem hagyja magát frissíteni,mindegy hányszor törlöm és szedem le újra.Így nem enged se tumblr-re,twitter-re fellépni,sem facebook-ra feltölteni semmit.(igen ez a legnagyobb problémám)De olyan oldalakra sem enged be amik mondjuk kellenének munkához.

Most leszedtem a opera böngészőt,hátha azt kivételesen engedi rendesen futni.

Szerintetek mit tudok ezzel csinálni?Mi a baja?



2013. dec. 23. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:
A legegyszerűbb, ha keresel egy visszaállítási pontot, ami még azelőtti, hogy édesanyád elpiszkálta.
2013. dec. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2013. dec. 23. 17:03
 3/3 anonim ***** válasza:

nézd meg a dátumot a gépen

ha az elállitódik okozhat ilyen problémát

2013. dec. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!