Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy változtathatom meg a...

Hogy változtathatom meg a wifi jelszót? Miért lép be az egyik telefonról, amikor a másikról nem?

Figyelt kérdés
Nem tudtuk a wifi jelszavát de a router segítségével a beállításoknál megtaláltuk, ugye kiírja hogy mi a jelszó, be is tudok vele lépni, de az új telefonomról nem. Azt írja téved jelszó, pedig vagy 10x beírtam jól. Próbáltam megváltoztatni, beléptem a routeres névvel és jelszóval és ott a wirelessnél ahol kiírja a jelszót átírtam majd save, de nem jó, azt írja érvénytelen. Pedig 8 és 64 között van és normális betűk/számok vannak benne. 0 nincs, ahogy kérte. Miért van ez? Hogy oldjam meg?
2013. dec. 24. 23:45
 1/1 anonim ***** válasza:
Egy router újraindítás néha csodákra képes én első körben azzal is próbálkoznék.
2013. dec. 24. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!