Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Videókártya driver telepítése...

Videókártya driver telepítése után miért nincs internet?

Figyelt kérdés
A videókártyám ati radeon 9550 háló kártya nvidia ha feltelepítem az ati driverét nincs net vagy is nagyon minimális vagy nem tudom pl skype ra be tudok jelentkezni torrentek nagyon minimálisan de seedelnek a böngészők (akármelyik) akár mit csinálok nem , néha bejön 1-1 oldal kb óránként de annyi. Ha letörlöm a drivert újra van net , próbáltam már előbb telepíteni az ati driverét utána az nvidiát de semmi értelme . Fél éve még a gép újratelepítése előtt egyszer sikerült megcsinálnom ugyan így simán feltelepítettem nem értem miért nem sikerül . Valaki aki ért hozzá kérem segítsen már nagyon idegesít!

2013. dec. 25. 10:39
 1/3 tollan válasza:
EZ igen furán hangzik de nincs esetleg a videokártya vezérlő és a lan kártyád vezérlője között ütközés?
2013. dec. 25. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
a hálò kártya integràlt ha ilyesmire gondolsz, de az a legfuráb hogy volt hogy mûködött ès nem èrtem.most mièrt nem
2013. dec. 25. 23:06
 3/3 A kérdező kommentje:
utána nèztem.nemtudom hogy van e ütközès valòszìnüleg igen, de ilyenkor mit lehet csinálni??
2013. dec. 26. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!