Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Huawei (smartax mt880a)...

Huawei (smartax mt880a) modemhez tp-linkWR740n típusú modemet csatlakoztattam a nyáron szüleim gépén Tökéletesen működött. Mikor elmentem tőlük a sima modemre visszakötöttem, h még véletlenül se állítsák el a wifit (ők azt nem használják) Mi a gond?

Figyelt kérdés
Minden rendben volt. Most megpróbáltam újra összekötni a modemet a router-rel de folyamatosan villog az xp-n a hálózati kábel nincs bedugva ikon (néha megpróbálja keresni) ill. a böngészőkben be sem tudom hozni a router beállításának kezdő lapját még akkor sem, ha csak a routert köttöm össze a géppel és a modemet nem csatlakoztatom. A router-en az első kivételével az összes lámpa egyszerre villan fel majd alszik el. Kábeleket kipróbáltam, működnek. A routert reset-eltem. A huawei modemnél a wan beállításoknál bridge-t választottam. Ha csak a modem van összekötve a géppel akkor tökéletesen van net. Mi lehet a gond?

2013. dec. 26. 18:10
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!