Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A kérdésem az hogy nem mit...

A kérdésem az hogy nem mit kell át állitani? Vagy mit kell csinálni hogy menjen?

Figyelt kérdés
Az van hogy szeretném megosztani az internetem vagyis egy internet kábal megosztoval és igy egy internetről két gépen menjen de amikor össze dugtuk a vezetékeket akkor egyik gépen sem ment . Valahol olvastam hogy valamit át kell állitani valamit a gépen.

#internet kábel elosztó
2013. dec. 27. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Kábel megosztó? Router, vagy switch? Csak azért, mert ha swithc-et vettetek, az nem fog működni netosztásra, mert nem tud routolni két hálózat között.
2013. dec. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
kábel megoszto
2013. dec. 27. 19:31
 3/6 anonim ***** válasza:
Rakj fel róla képet, vagy linkeld a termék adatlapját. Egyébként ha nem router, akkor felejtős, hogy azzal netet osztasz.
2013. dec. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

gyakorlatilag igy néz ki

[link]

2013. dec. 27. 20:01
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez egy leegyszerűsített HUB. Teljesen alkalmatlan az internet megosztására. Neked egy routerre van szükséged. pl.: [link]
2013. dec. 27. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
ohh értem köszönöm a segitséget.
2013. dec. 27. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!