Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet ilyen facebookot...

Hogy lehet ilyen facebookot csinálni?

Figyelt kérdés
hogy lehet olyan facebookot csinálni hogy baloldalt vannak az ilyen kis ikonok meg olyan mint telefonon, ilyet hogy lehet????? valaki segítsen nagyon fontos!!

2013. dec. 28. 15:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehogy. A facebook olyan, amilyet kapsz. Lehet, hogy pár nap múlva a tied is olyan lesz.


De mi lehet ebben olyan nagyon fontos?

2013. dec. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

nem, ezt valahol be kell állítani...

unokatestvéremnek szeretném, mert ő már régóta próbálkozik ezzel, hogy ilyen legyen, és szeretnék neki örömet szerezni..

2013. dec. 28. 15:48
 3/7 A kérdező kommentje:
NNNNNAAAAA???????
2013. dec. 28. 17:31
 4/7 anonim ***** válasza:

Így lehet várólistára kerülni:

http://www.youtube.com/watch?v=NtVqgYrq1yo

A linket akkor találod meg, ha a videó leírásában a Több-re rákattintasz.

2013. dec. 28. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

á köszönöm szépen! :)

és majd hogy lehet visszaállítani ha nem tetszik?

2013. dec. 28. 20:43
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem tudom, lehet, hogy sehogy. A múltkori változtatásnál is az volt, hogy aki egyszer váltott, az már nem állíthatta vissza a régit. De előbb utóbb mindenkinek az új lesz. Lehet, hogy ennek az új verziónak a magyarítása még nem is teljes, én nem erőltetném, nem sürgetném, kivárnám (és ki is fogom várni) a sorom.
2013. dec. 29. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
értem,ksznm.:)
2013. dec. 29. 15:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!