Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Valaki játszik itt a need for...

Valaki játszik itt a need for speed world-on CHICHANE EU szerveren? Rossz egyedüli magyarkén versenyezni:/

Figyelt kérdés
2013. dec. 29. 23:32
 1/9 anonim válasza:
Ha adsz egy rövid leírást a játéról, és nem baj, hogy egy full kezdővel játszol, akkor én játszok veled. :)
2013. dec. 30. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
most kezdtem én is nem olyan rég alapjába nem rossz játék jó kocsik 1 gond van vele hogy van benne speedboost pont amiért lehet venni + dolgokat (autókat, tuning elemeket stb..) de ilyen pontot csak rendes pénzért lehet venni:/ de én az nélkül is megvagyok itt egy rövid kis videó róla nagyon jó videó bár azokat az autókat megszerezni nagyon nehéz de olyan is lessz:D http://www.youtube.com/watch?v=G8RvwurUB00
2013. dec. 30. 13:15
 3/9 anonim válasza:
És ez a játék pénzbe kerül?
2013. dec. 30. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
régen fizetős volt de már nem az:D (speedboostot lehet venni hogy könyebb legyen a játék de az nélkül lehet játszani csak nehezebb) így meg kell küzdeni mindenért amugy nagyon jó játék
2013. dec. 30. 15:02
 5/9 A kérdező kommentje:
[link] itt kell regisztrálni utána ki adja a letöltést
2013. dec. 30. 15:03
 6/9 anonim válasza:

Az Neked okoz problémát, hogy lány vagyok? :D

Amúgy szeretem az autós játékokat :D

2013. dec. 30. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ha jól játszol akk nem nagyon érdekel semmi :DD
2013. dec. 30. 17:08
 8/9 anonim válasza:

:DDDDDDDD

Amugy te hány éves vagy?

2013. dec. 30. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
16 te? :DD
2013. dec. 30. 17:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!