Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lehet-e/Hogyan kell "domaint...

Lehet-e/Hogyan kell "domaint (? ) letölteni"?

Figyelt kérdés

Hülyén hangzik, tudom. Megpróbálom egy példával bemutatni, mire gondolok:

Szóval, van mondjuk a facebook (www.facebook.com/). Tegyük fel, van egy profil a www.facebook.com/ -on belül: www.facebook.com/profil. Tegyük fel, van még egy profil: www.facebook.com/megegyprofil. Tegyük fel, van még sok profil. A kérdés az, hogy ezeket egyszerre, mint egy mappát, le lehet-e tölteni? Hallottam már olyat, hogy Unix alatt, valami terminalban egy paranccsal ezt meg lehet csinálni.

A megértést és a válaszokat előre is köszönöm! :)



2013. dec. 30. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Vannak ilyen programok, például a webspider, de ezeket inkább általános weboldalak letöltéséhez találták ki. A facebook valószínűleg blokkolja.
2013. dec. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem, a facebook, meg a többi dolog példa, szívből utálom. És nem az a fajta "huje" vagyok, aki így írja és egész nap "le se mászik róla"...
2013. dec. 30. 20:29
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszi! :)
2013. dec. 30. 20:31
 4/5 anonim ***** válasza:

akinek esetleg ez facebook -al fordulna meg a fejébe annak üzenem hogy gyorsan bannol a facebook,

illetve ha nem is bannolna, amennyi idő alatt letöltenél jelentős mennyiséget, az idő alatt tanulással, és némi segnyalással, akár a fejlesztők közé is kerülné ahonnan már csak 1-2 kattintással minden adathoz hozzáférhetnél. (100 év)

2013. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Ja, :) tudom :)

Mondom, illetve írom, nem akarom bántani a facebookot. :)

2013. dec. 30. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!