Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook chaten név mellett...

Facebook chaten név mellett kis telefon jel mit jelent? Ugye nem azt jelenti hogy az illető letiltott chatről?

Figyelt kérdés
Csak sima kis telefon jel nincs mellette időtartam jelezve.

2013. dec. 30. 23:07
 1/10 anonim ***** válasza:
Telefonról van fent.
2013. dec. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Szerintem nem. Mert ha telefonról van fent akkor egy kis zöld pötty jelenik meg a neve mellett és kiírja, hogy mobil.
2013. dec. 30. 23:13
 3/10 anonim ***** válasza:
Akkor továbbfejlődött az oldal:D Én már 1 éve nem vagyok fent, anno még azt jelentette.
2013. dec. 30. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Az a gond hogy én is össze vagyok zavarodva. Mert igen valamikor még a mobil jel jelentette hogy mobilról van, de nem régiben volt egy frisité, amikor az ember mobilról van zöld pötty van a neve mellett és azt írja ki hogy mobil. Csak akkor a telefon jel mit jelent ha átvette más a szerepét?:O
2013. dec. 30. 23:16
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azt jelenti, hogy tudja mobilról is használni a FB-ot, de most nem aktív, vagy nem mutatja meg neked, hogy aktív.
2013. dec. 30. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Magyarul letiltott?
2013. dec. 30. 23:44
 7/10 anonim válasza:

dehogyis!!

a telefon jel azt jelenti internetkapcsolattal rendelkezik a telefonon ami össze van kötve a facebookkal, és ha írsz neki van értesítést kap jelzést kap a telón. De nem online csak a háttérbe fut az értesítési rendszere. Ha megnyitja az alkalmazást akkor válik zöldé. Akiknek semmi nincs azok azt jelentik nincsenek összekötve telefonos kapcsolattal.

2013. dec. 31. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:

Nem tiltott le!

Ha fent van mobilrol akkor kiirja,hogy mobil!

Ha csak kis telefon ikon van a neve melett akkor meg az jelenti,hogy androidos telefonrol volt fent messengerből...

2014. febr. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Pánczél válasza:
Messengerrel rendelkezik. tudod androidos telefon es rajta van a progi
2014. okt. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Miért jelezné az FB egy mobiltelefon jelképpel, hogy letiltott valaki? Ahjj... Amúgy pedig utolsó, nem csak az android létezik, remélem tudod.
2015. okt. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!