Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » NCORe: az aktivitáson belül...

NCORe: az aktivitáson belül honnan tudom, hogy mi az, amit már törölhetek és nem kell seedelnem (a zöldek)? Az egyes arány: 0.1 -et jelent? Ha már nincs arány, akkor mennyi ideig kell seedelni?

Figyelt kérdés

2013. dec. 31. 14:27
 1/7 anonim ***** válasza:

Ami az ativitás menüben azt mindet seedelned kell. Ha eléred az 1-s arányt, akkor automatikusan kikerül az aktivitásból.

Az 1-s arány nem 0,1-t jelent hanem 1,0-t.

2013. dec. 31. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de:

- az aktivitáson belül van a seed kötelezett és az összes torrent almenü; én az összesen belül kérdeztem (a zöldeket törölhetem?)

- az egyes arányt soha nem érem el, így az idővel kalkuláljak?

2013. dec. 31. 15:09
 3/7 anonim ***** válasza:

A zöldeket törölheted, a még seed kötelezett barnákat kell csak meghagynod.

De ha van hely a gépeden akkor jobb lenne, ha minél tovább seedelnéd, 1-s arányig én is megpróbálom (amennyit kaptam azt vissza is adom). Általában windows újratelepítésig mindig meghagyom.

2013. dec. 31. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Oké, de HD minőségű fájlokat letöltve, hip-hop telítődik a gépemen lévő 300GB...
2013. dec. 31. 15:40
 5/7 A kérdező kommentje:
Még annyit segíts: az egyes letöltés seedelési aránya fontos vagy egy összesített átlag (ha ez utóbbi, akkor hol látható)?
2013. dec. 31. 15:41
 6/7 anonim ***** válasza:
Egyesével kell nézni, az arányrendszert váltotta fel a hit n run, a gyengébb nettel rendelkezők miatt. (hiába ment non-stop a gépe, akkor is csak pióca rangot tudott elérni az alacsony feltöltési sebesség miatt.)
2013. dec. 31. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Most állandóan "stopped" a statusom az egyes filmeknél.

Az ncore meghatározása szerint:

Stopped: Nem fut a torrent, vagy még nem érkezett announce az indítás óta.

Ez mit jelent? Mit kell tennem, hogy elinduljon a seed?

2014. jan. 3. 14:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!