Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon mi értelme...

A facebookon mi értelme annak, hogy csak én láthatom a bejegyzéseimet?

Figyelt kérdés
Ilyenkor ha kiírok valamit akkor azt nem láthatja senki?

2013. dec. 31. 18:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha csak te láthatod akkor senki más nem láthatja :). Nincs értelme ennek... Lehet, hogy ha valaki nem akarja, hogy a gyerek írogasson. Nem tudom. Talán ezért...
2013. dec. 31. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
mivel bármikor módosíthatod, arra jó. nem elsősorban arra kell gondolnod, hogy alapból, hanem ahogy az első is mondja. kiírtál valamit, de nem szeretnéd kitörölni, viszont azt sem, hogy jelenleg valaki lássa.
2013. dec. 31. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Talán ilyen napló jelleggel kirakhatsz képeket és ha úgy alakul, akkor megmutathatod zárt körben. :D

Én pl. pont ma használtam először ezt a funkciót. Egy nővel vitatkozok kommentek formájában és az a heppje, hogy törölgeti a korábbi írásait. Én print screeneltem, de nem akartam már képfeltöltő oldalra feltölteni a képet és onnan linkelni (hogy ne háborogjon), hanem feltöltöttem magamnak, hogy csak én láthassam és onnan linkeltem neki a kommentekhez. (Mert amúgy nem lehetett képkomment formájában odatölteni.)

2013. dec. 31. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget mindenkinek! :-)
2013. dec. 31. 22:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!