Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » SEGÍTSÉG! A facebook jelszavam...

SEGÍTSÉG! A facebook jelszavamat valaki megváltoztatta! Mit tudnék tenni? (LENT! )

Figyelt kérdés
Azt írja, hogy megváltoztattam a jelszavamat pedig nem. Próbáltam új jelszót kérni, de az emailem ami meg van adva régi és annak már elfelejtettem a jelszavát. Egy csomószor átírtam ezt a régi e-mail címet de nem változtatta meg! Mit csináljak? Kétségbe vagyok esve!
2014. jan. 1. 14:46
 1/4 anonim válasza:

Töröld.

Az e-mail címed meg... kérd el a jelszót. Annak a jelszavát.

Vagy nem tudom. Nekem ezért nincs facem.

2014. jan. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ja és google-be beírod hogy "facebook fiók törlése" és utánna meg lesz adva minden utasítás. Két hétig fog tartani.
2014. jan. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Semmit nem tudsz tenni, ha nem lehetséges a regisztrált fiókokba sem a belépés. Minden lehetséges biztonsági megoldást használnod kell, legyen a telefonszám megadása, alternatív e-mail vagy biztonsági jelszó, de minimum emlékezned kell az adatokra hogy elkezdhesd átvenni a fiók irányítását.


Ezek hiányában kizártad magad, mert az e-mail szolgáltató nem adja ki az adatokat vagy nem oldja fel a fiókot, van ahol automatikusan megszűnik ha nem lépsz be pl. 3 hónapig, és akkor elvesztek.


Ezekre előre kell gondolni, utólag már nem tudsz semmit csinálni. Új fiókokkal és profilokkal kezdj, a jelszó legyen hosszú, bonyolult, értelmes kifejezést nem tartalmazó, és ezeket jegyezd meg vagy írd fel hogy hónapokkal később is tudd használni amikor kell. A fiókokba legalább havonta lépj be, akár jelszót is cserélgethetsz, ne hagyd hogy más a gépedre olyan programot telepítsen amit nem ismersz, ne lépj be más gépeken a fiókodba, ne add meg a jelszót senkinek, és akkor nem fordulhat elő ilyesmi.

2014. jan. 1. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nézd meg, hogy törölve van e az e-mail fiókod ha igen regizz egy újat ugyan azzal az email címmel amit anno facen megadtál. Egy próbát megér ;)
2014. jan. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!