Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Miért tűnnek el a Youtbe-on a...

Miért tűnnek el a Youtbe-on a hozzászólásaim egy idő után?

Figyelt kérdés

Valaki ha tud, akkor segítsen, mert nagyon idegesítő! Kb. egy hete vettem észre. Írtam egy kommentet, és pár napra rá törölve lett. És nem a videófeltöltő törölte. Mi lehet az oka? Mit kell átállítani?

Előre is köszi!



2014. jan. 1. 21:44
 1/6 anonim válasza:
Írta is a youtube, hogy törölve lett, vagy csak simán nem találod?
2014. jan. 2. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Az a furcsa, hogy semmit nem írt, illetve az összes megjegyzésem normális, nem obszcén, és csak úgy eltűnik teljesen. Szerinted miért lehet? Idegesítő. Külföldi oldalakon is olvastam, hogy vannak mások is így.
2014. jan. 2. 10:26
 3/6 anonim válasza:

Nálam is ugyan ez van.

De ami még furcsaság ebben, hogy a kommentek eltérő időpontban tűnnek el. Volt ami rögtön a hozzászólás elküldése után, volt ami egy nappal később és eddig ami a legkésőbb tűnt el az egy hét volt. És az érdekes, hogy nem minden kommentemnél csinálja ezt.

2014. jún. 29. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:

A 3. válaszoló vagyok.

Az egyik kommentnél meg azt csinálja, hogy bejelentkezve ott van, de kijelentkezve már nem létezik.

2014. jún. 30. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nekem azóta már rég megoldódott, rá 2 hétre, mert írtam a youtube-nak angolul, és rá 2 hétre teljesen visszajöttek a kommentjeim. Elég sok volt. Azt hittem már nem jön elő többet ez a probléma, de úgy látom, hogy megint, ahogy írtad.
2014. jún. 30. 17:12
 6/6 anonim válasza:
Sajnos angolból nem vagyok a legjobb.
2014. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!