Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Megőrülök! Miért van az, hogy...

Megőrülök! Miért van az, hogy a Facebook egyetlen ember üzeneteit nem jelzi ki? Ismerősöm, és órákkal később kapom csak meg, akkor se értesít.

Figyelt kérdés
nincs korlátozva se semmi
2014. jan. 1. 22:46
 1/10 WheneverYouWant válasza:
ha nem értesít azért lehet mert valaki feltörte a faced és belépked. ő megnézi az értesítést és így neked már nem fogja kijelezni. változtass jelszót.
2014. jan. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
de mindenki más üzenetét látom és értesít stb :D csak egy emberét nem :D és órákkal később jön csak akkor is csak akkor veszem észre ha feltünik h (1) üzi van :D
2014. jan. 1. 22:49
 3/10 anonim válasza:
Vagy csak szokásosan nem működik. Lássuk be, Facebook-kal előfordul, hogy nem klappolnak a dolgok.
2014. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
az élet nagy problémái nézd gyakrabban.
2014. jan. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Vicces.. nekem is ez van. Az egyik legjobb bnőm szól mindig, hogy soha nem kap értesítést arról, hogy írok Neki, és csak velem van ez így...
2014. jan. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
fasza :D de már vagy fél éve :DD
2014. jan. 1. 22:52
 7/10 anonim válasza:

Ez így van, mint az előző írta, nekem is ez volt és azóta már azt is megtudtam, hogy ki törte fel. Sürgősen változtass jelszót és kérd közben a többi eszközről a letiltást, amit felajánl változtatáskor.

Kitalálhatatlan jelszót adjál meg és lehetőleg ne állítsd azt be, hogy belépve maradjon. Mindig lépj ki. 31N

2014. jan. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
hát de ez baromság :D más eszközről nem tudnak belépni, mert akkor kódot küldenek smsben amit be kell írnom :D meg mér pont azt olvasná el :D vagy nézné meg mikor van más izgalmasabb beszélgetés is :DD
2014. jan. 1. 22:55
 9/10 anonim válasza:
Nekem nem küldtek semmilyen kódot és Németországban léptek be a nevemben többször és másoltak le privát beszélgetéseket és küldték át e-mailbe, ezzel lebuktatva, hogy beléptek, tehát nem mindig küld sms-t, sőt.... Bár én nemcsak okostelefonról, hanem számítógépről is használom. Bár, ha szerinted baromság a jelszóváltoztatás, akkor ne csináld. Semmi nem kötelező, csak egy tanács volt tapasztalatból. 31N
2014. jan. 1. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
oks kösz :D
2014. jan. 1. 23:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!