Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy miért van az hogy a...

Hogy miért van az hogy a windows 7 nem ismeri fel a Háló kártyámat? Pedig fel telepitem. A sima xp meg felismeri, ja és a hálókártyám TP-LINK a win 7 támogatja de mégse ismeri fel Szerintetek miért? Valaki?

Figyelt kérdés
2014. jan. 2. 12:07
1 2
 1/18 CspCsj ***** válasza:

A támogatás azt jelenti, hogy az adott renddszerhez van működtető program/driver.


Gondolom a kártyához mellékelt CD-t már próbáltad (nem mindig van rajta az összes rendszerrel kompatibilis program/driver).


Azt tudom ajánlani, hogy a TP-Link honlapjáról töltsd le a kártyának megfelelő programot/drivert, ott biztosan megtalálható.

2014. jan. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
De a Cd rajta van a Win 7 32 . telepítője de akkor se jó,de ám a oldaláról is le töltöttem és akkor se,feltelepíti de azt írja ki hogy hálózati kábel nincsen be dugva,pedig be van és jó minden,csak annyi h nincsen nettem win 7 en,csak sp3 xp-vel sajnos :/
2014. jan. 3. 13:10
 3/18 CspCsj ***** válasza:

Mi a kártya pontos típusa?

[link]

Esetleg linket honnét töltötted le a tp-link.com-oldalról?

2014. jan. 3. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

[link]


erről de akkor se jó.

2014. jan. 4. 10:39
 5/18 CspCsj ***** válasza:
V1-et vagy V3-at? Fizikailag nem ugyanaz a két verzió a kártyából.
2014. jan. 4. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
v1 ,de amugy köszi hogy segitesz :) .egyébként ha feltelepitem a sp 3 xp-ét,miért fagy le a windows?? csak a sp 2 xp megy :/
2014. jan. 5. 10:00
 7/18 CspCsj ***** válasza:

Fagyást több dolog okozhat.


Ha több probléma is van akkor érdemes teszteket lefuttatni (RAM, HDD, PSU teszt) valamint saját szemmel végignézni a gép belsejét hátha fizikai meghibásodás történt (púpos/kidurrant kondenzátor, túlmelegedéstől megbarnult részek az alaplapon/kártyákon stb).

2014. jan. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
hogyan teszteljem le???
2014. jan. 6. 15:37
 9/18 CspCsj ***** válasza:

RAM - memtest86.org

HDD - HDSentinel vagy HDTune jelzi a hibákat

PSU - tápegységet nem fogsz tesztelni, de az AIDA64, OpenHardwareMonitor, HWINFO32/HWINFO64 kijelzi a feszültség értékeket és ha 0,1 V-nál nagyobb ugrások vannak akkor az nem jó jel.

2014. jan. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 CspCsj ***** válasza:

Elsőt elírtam: memtest.org, vagy memtest86.com


Bár van hibajavító környezet, ami emellett még sok mást is tartalmaz:

[link]

[link]


CD-re írod (nem adatlemezként, hanem képfájl/image-ként) vagy pendrive-ra telepíted és mehet a teszt.

2014. jan. 6. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!