Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yahoo-s és freemailes e-mail...

Yahoo-s és freemailes e-mail fiókok esetén hogy lehet megnézni, ha valaki belépett az én fiókomba egy másik gépről? Hogy lehetne az IP címét lekérni? (Gmailnél tudom, de ennél a kettőnél nem)

Figyelt kérdés
2009. nov. 29. 00:42
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
akkor miért nem ott kérdezel tovább,ahol a gmailt megválaszoltam? mondtam,hogy a többinél nincsen ilyen lehetőség. ha még 3x kirakod másképpen a kérdést,akkor sem lesz.
2009. nov. 29. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Egyedül a Gmail naplózza a belépéseket és az IP-címeket.

Ha ezt akarod nézni, akkor használj Gmail postafiókot, a Freemail és a Yahoo amúgy is sz@r postafiók, ki kényszerít, hogy azt használd???


=====================


Szerintem csak azért teszi ki a kérdéseit, hogy gyűjtse a kretén pontocskáit... :-[

2009. nov. 29. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
de akkor egyáltalán nem tudják ezt kideríteni még a yahoo/freemail üzemeltetői se? valahogy csak ki lehet...
2009. nov. 29. 02:34
 4/8 anonim ***** válasza:
52%
és te az üzemeltető vagy vagy ügyész? neked ugysem adják ki mi ilyen fontos a nasa-nál dolgozol?
2009. nov. 29. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

nem...

de elmáletileg le lehetne kérni, ugye?

(gyakorlatban persze semmi sem olyna egyszerű)

2009. nov. 29. 02:54
 6/8 A kérdező kommentje:
*elméletileg
2009. nov. 29. 02:55
 7/8 anonim ***** válasza:
nem tartom életszerűnek,hogy kiadják magánszemélynek,föleg nem puszira. Ha visszaélnek a fiókoddal,akkor is a rendőrségre elküldenek,azok megindíthatják az ügyet,az ügyészségnek kiadják,és azok majd eljárnak. Ne erőlködj,neked nem fogják kiadni. Kimerítő a válasz végre?
2009. nov. 29. 03:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Válts jelszavakat tiszta keylogger és virusmentes gépen,ne menj netkávézóba netezni,és ne legyen egyszerű a jelszó,ja és ne add meg senkinek..Ennyi a titka,hogy ne járkáljanak benne.
2009. nov. 29. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!