Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » [YOUTUBE] Miért akadozik a zene?

[YOUTUBE] Miért akadozik a zene?

Figyelt kérdés

Napok óta érdekes dolgokat csinál a youtube. Hallgatok egy zenét, minden oké vele, de amint ellépek a youtubról (pl. facebook) abban a pillanatban elkezd iszonyatosan szaggatni. 1 mp zene, 2 mp semmi. Visszalépek a youtube-ra, megy simán szaggatás nélkül. Azt is megnéztem, hogy nem-e az van, hogy miközben más oldalakat nézek, nem tölt, vagy valami, de megcsináltam, hogy elindítottam, levettem 144p-re, megvártam, míg betölt, átmentem a facebookra, és ugyan úgy szaggat. Google Chrome-t használok, mozillában nincs ilyen gondom. Mit tegyek?

Előre is köszi :)


2014. jan. 3. 19:22
 1/6 anonim ***** válasza:

chroome jó volt de egyre roszabb manapság...

egyébként a le van terhelve a cpu-d

2014. jan. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
És mit tudok tenni ellene?
2014. jan. 3. 19:24
 3/6 lapát01 ***** válasza:

"mozillában nincs ilyen gondom"


ezt

vagy opera

2014. jan. 3. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Na jó, de chrome-t akarok. a CPU-val mit csináljak?
2014. jan. 3. 19:36
 5/6 lapát01 ***** válasza:
kicseréled :)
2014. jan. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
veszel nagyobbat... ha leírod a lapod tipusát akkor javaslatot is tuok tenni meik cput vedd meg...
2014. jan. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!