Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi lehet a probléma az interne...

OneHitGoHome kérdése:

Mi lehet a probléma az internetemmel? (Részletek lent)

Figyelt kérdés

Én a saját pc-mről vagyok fennt,jó stabil,gyors,megbízható az internet.Szüleim számítógépén nem megy az internet.

Az internet leírása.:Az invitel távközlési zrt.től jön be az internet a modemen keresztül,az ketté lett osztva egy D-link DI 524 típusú routerrel,és úgy megy be a számítógépekbe.Akkor ha erre rádugtam az ethernet kábelt ami a wifiből jött ki csak fel kellet regisztrálni a wifit és ment is,a szüleim pcjén viszont még a regszitráló oldalt sem hozta ki,megpróbáltam hogy csak simán rádugtam,a modemből a kábelt akkor sem ment,win7 volt azon a gépen újra tettem megint win7re akkor sem ment,olyan 1hónapja lehet vele a probléma,azóta nem került orvoslásra:D Ömm. még azt írja hogy nincs telepítve,a hálózati kártya driver,mikor nincs is hozzá.xd,(jó helyre a halózati kártya bemenő nyílásába van bedugva a kábel és világít is a led)még az internet ikon felett kis piros X fogad amit azt is jeletheti hogy nicsn bedugva az ethernet kábel,vagy nem jó helyre,azt az én pc-men illusztárltam: [link] paint mester is lehetnék.xd)

gondoltam előtte kikérem a tanácsotokat mi előtt szakemberhez fordulnék (hátha nincs nagy baja)Én arra gondoltam hogy ne mtudom hogy integrált e a halókártya a pcben,hogy esetleg az alaplap driverét letölteni nem tudom.:D Szóval ha valaki valamit tud az legye nszives segíteni! köszönöm előre is!:)



2014. jan. 4. 01:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nalam ugyanez volt a gon. Googleben keress siman egy inthernet drivery. Nekem a 3.k letoltott lett jo es utana futott rajta :)
2014. jan. 4. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nincs fent a hálózati kártya illesztőprogramja (driver és nem drivery). Ha előbb kérdezel, nem kell újratelepíteni a gépet.

Az eszközkezelőből vagy mindegy honnan nézd ki és írd le ide a hálózati kártya típusát, keresek hozzá drivert. Mégjobb azonban ha az alaplap típusát írod le.

2014. jan. 4. 02:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az alaplap neve:Asus P5KPL-AM EPU Köszi szépen előre is!:)
2014. jan. 4. 10:07
 4/10 anonim ***** válasza:

LAN driver:

[link]

2014. jan. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2014. jan. 4. 10:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Szívesen, csak jó legyen. :)
2014. jan. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok, tudom, hogy nem drivery csak telefonról pötyögtem és elírtam
2014. jan. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem működik:/ Leszedtem hálókártya driverét azzal sem ment..xd
2014. jan. 5. 15:00
 9/10 anonim ***** válasza:

Linkelek még két drivert, ha ezek valamelyikével sem megy, akkor kifogytam az ötletekből:

[link]

[link]

2014. jan. 5. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi:D
2014. jan. 5. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!