Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy csináljak internetet a...

Hogy csináljak internetet a laptopra, illetve a gépre?

Figyelt kérdés

Van két asztali PC-m, meg egy laptopom. Van 1 modemem, meg 1 Wi-Fi-m, amibe 4 ilyen kábelt tudok bedugni. AZ a bajom, hogy az egyik asztali PC-re föl van telepítve a Wi-FI drivere, azon tökéletesen megy, viszont ha másik gépre is föl akarom telepíteni a drivert, akkor azt írja, hogy detect failed, vagy micsoda. Sajnos angolul van, nem értem pontosan. Viszont ha nincs föltelepítve a driver, akkor hiába próbálom elindítani, nem megy.

Valahogy sikerült varázsolni a gépekre egy UPC ikont, viszont ha arrol akarom elindítani a netet, akkor azt írja, hogy a megadott cél nem érhető el, szerintem amiatt van, hogy a Wi-Fi-be van bedugva a gép, és nem a modembe.

Tudom, hogy értelmetlen a szöveg nagyrésze, de nem értek hozzá, légyszíves, segítsetek!


(Mobilról, tabletről tökéletes a net.)


2014. jan. 4. 22:11
 1/2 anonim ***** válasza:

tesó,

-a modemből a routerbe menjen először a kábel,

-csak a router kapcsolódik a netre ,abban add meg a jelszavakat,

-a routerre meg már bármelyik gépedet rádughatod,őnekik nem kell semmit se föltelepítened,(és mindegy,hogy vezetékkel kötöd össze a kütyüt a routerrel,vagy pedig wifin,)

2014. jan. 5. 05:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Próbáltam beledugni mindkettőbe a kábelt, de egyik sem érzékelte. :(
2014. jan. 5. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!