Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Letöltöttem Ncore-n egy...

Letöltöttem Ncore-n egy filmet, és miután belenéztem kiderült, hogy mégsem tetszik. Miután feltöltöttem már a megfelelő arányba a filmet, akkor a számítógépemről letörölhetem?

Figyelt kérdés

2014. jan. 5. 21:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Semmi gond, van rá 1 hónapod, hogy leteljen a 48 óra seed. Felhasználó vagy? Ha jól tudom ott 5 hit n runolható torrent megengedett havonta, de azért illik visszaseedelni :D
2014. jan. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:

felhasználó vagyok, és tegnap kezdtem, szóval még nagyon sötét vagyok a témában. és fogalmam sincs mi ez a 5 hit n

:DDDDDDDD

2014. jan. 5. 22:08
 13/16 anonim ***** válasza:
kedves kérdező: nCore Wiki. Mindent megtalálsz... Olvad el. A 5 hnr pedig ezt jelenti: 5 cuccot amit letöltöttél nem vagy köteles visszatölteni. Ennél többért már büntetés jár.
2014. jan. 5. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az ncore-on már jó ideje nincs arány... és ezt miért nem ott beszéljük meg amúgy? De mint a felettem szóló mondta, ott a wiki...
2014. jan. 6. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:

"Mik a seed követelmények?

Minden olyan torrentre, amelyből minimum 5%, vagy minimum 200 MB le lett töltve (amelyik korábban elérésre került), seed kötelezettséget ró ki a rendszer. Ezt a kötelezettséget alapvetően két féle módon lehet teljesíteni:

 Visszatöltött adatmennyiséggel (1.0-s arány)

 Seedben töltött idővel (minimum 48 óra a torrent méretétől függően)


A visszatöltendő mennyiség megegyezik az adott torrentből letöltött adatmennyiséggel, tehát az 1.0-s torrentenkénti arány elérése a cél.

A minimum seedidő 48 óra, amihez még hozzáadódik a letöltött adatmennyiség GB-ban számolt méretének 0.4-szerese órában, illetve az imént említett torrentenkénti aránnyal dinamikusan csökken. "


"A kötelezettséget bárhogy lehet teljesíteni, akár egyben, akár megszakításokkal. A rendszer csak a hónap végén ellenőrzi a seedkötelezettséget, tehát minimum 2 hét, maximum 6 hét van a teljesítésre. Ekkor (és csak ekkor) dönti el a rendszer, hogy az adott torrent megfelelően vissza lett-e töltve, vagy sem (visszaseedelt torrentek száma, hit’n’run-ok száma). Hónap végén, minden 14 napnál nagyobb torrent, törlődik az aktivitás menüből.

2014. jan. 10. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:

Előző vagyok.

Tehát nem kell folyamatosan menni a gépednek.


Pl letöltesz egy filmet (1 GB) és amint lejött tovább gépezel majd látod a torrent kliensedbe hogy visszatöltött 500 MBt. ez azt jelenti hogy nem 48 órát kell majd seedelned hanem csak 24et mivel 0.5ös az arány.



És akkor sincs semmi gáz ha nem folyamatosan seedelsz


pl leszedsz egy filmet de nem kell seedelni senkinek mert senki nem tölti le ebben az esetben 48 óra seed kötelezett.És lecsukod a gépet másnap gépezel 2 órát (figyel arra hogy a torrent kliensed fusson) így azt a 2 órát levonja a 48 órából.másnap csak 5 percet gépezel így azt az 5 percet ismét levonja.És 2 hét alatt el kell fogynia a 48 órádnak de 1 hónapon belül mindenképpen.

2014. jan. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!