Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Telóm kis hibás ablakokat...

Telóm kis hibás ablakokat dobál be ha bekapcsolom a wifit rajta, miert? Mi a gond?

Figyelt kérdés

Ha nem használom a wifim, akkor semmi gond. De miután bekapcsoltam, jönnek minden 2-3 perben kis ablakok a kepernyömre, ezzel a szöveggel:

" Hoppá... Hiba törtent a hangüzenet letöltese közben. Próbálja újra. "


Neha sürübben is jönnek, videot sem birok nezni a youtube-n, mert ugrálnak be a kis ablakok. Vagy ha semmit nem nyomkodok a telon, akkor is ugrálnak be. 3 ugyanolyan ablak minden alkalommal.


Pedig semmilyen hangüzenetet nem töltöttem le vagy hasonlot. Már szedtem le a netröl virus keresöt is, de az nem talalt semmit. Pár programot is töröltem már le, gondoltam hátha azok, de semmi változás. Azelott semmi gondom nem volt, ez kb 2hete van igy.



Volt már ilyen valakinel? Mi volt a baj? Tud valaki segiteni? Mert megörülök tölük :(


elöre is köszi a hasznos válaszokat.

amugy galaxy s 3 - as a telóm, ha ez fontos.



2014. jan. 6. 04:06
 1/2 anonim válasza:
Ha van hangouts alkalmazásod szerintem az lehet a hibás.
2014. jan. 6. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 nmoric válasza:

Én is és jópár ismerősöm ezzel kűzdött, de fel a fejjel, van megoldás!


A hibát a viber okozza, és több hónapnyi szenvedés után rájöttem a megoldásra:


a vibert elindítva bárhol, akár egy beszélgetésen belül, akár a kapcsolatok alatt nyomjunk rá a saját fotónkra ("ÖN"), ezzel elindul a "beállítások & adatvédelem" menü. Válasszuk ki a "beállítások" almenüt. Ezen belül "média", majd "hangüzenetek törlése".


Jelöljük ki, hogy a régi hangüzeneteket automatikusan törölje.


Egyet visszalépve a "hívások és üzenetek" alatt az üzenetnaplót is törölhetjük, de ez nem tartozik szorosan ide, mert a problémát a hangüzenetek okozták.



És kész is, vége a többhónapos szenvedésnek, nem lép ki böngészés közben, újra szép az élet.

2014. aug. 18. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!