Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet kikapcsolni az új...

Hogy lehet kikapcsolni az új üzenetkor megszólaló pittyegő hangot a Facebookon?

Figyelt kérdés

Akkor pittyeg, ha benne vagyok az üzenetekben, de nem azzal az ismerősömmel folytatott üzenetekben, aki éppen ír hanem más üzenetekben vagy egy másik böngésző lapfülön, saját gépben, játékban, szóval bárhol ami nem annak az üzenetei, aki éppen írt nekem..

Ilyenkor csak az segít, ha kilépek a FB főoldalra vagy az én adatlapomra (szóval teljesen ki a FB üzenetekből). Vagy pedig lehalkítani a gépet vagy legalább a böngészőt.. De így például nem tudok Youtube-ot használni.. Kilépegetni meg nem akarok állandóan a főoldalra aztán vissza az üzenetekbe...


Chrome-ot használok. FB-n a Fiókbeállításokban az Értesítések - Összes értesítés, hang kikapcsolva van beállítva. Mást nem találtam.


Szerintem régen nem volt ilyen pittyegő hang, pár hete megy az agyamra.



2014. jan. 6. 09:27
 1/2 anonim ***** válasza:
A Chat beállításokban az első lehetőség a chat hangok- innen vedd ki a jelet. Ha ez sem segít akkor passz.
2014. jan. 6. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi, így megoldódott a probléma! :)))))
2014. jan. 7. 00:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!